İstanbul’da düğün fotoğrafı çekimlerimize devam ederken aynı zamanda diğer illerimizde de fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyor olacağız.

Nasıl görüşeceğiz?

Şehir dışındaki çiftlerimizle telekonferans veya Skype üzerinden bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Hemen ardından düğün hikayeniz veya dış mekan düğün fotoğraf çekiminiz için konsept fikirlerine başlıyoruz.

Düğün olacak şehire ne zaman geleceksiniz?

Düğününüzün olacağı şehre ben veya ekip arkadaşlarımla birlikte dış mekan çekimi ise o gün düğün hikayesi ise düğün tarihinden önceki akşamı geliyoruz. İstanbul’da ki düğün fotoğraf çekimlerimiz gibi aynı disiplin ve özenle burada da çekimi gerçekleştirmek üzere hazırlık evresine dahil oluyoruz.

Yolculuk ve adres

İstanbul’da ki fotoğraf çekimlerimizden tek farkı ulaşım ve mekan olan fotoğraf çekimi için Gelin Hanım’ın veya Damat Bey’in rezervasyon sırasında vermiş olduğu adrese tarifinizle biz kendimiz geliyoruz. Organizasyon planınızın güzergahında oluyorsak eğer sizinle ortak bir noktada buluşarak çekim mekanına doğru size eşlik ediyoruz.

– Reklam Alanı –– Reklam Alanı –

Rezervasyon nedir? Sözleşme nedir?

Rezervasyon yaptırmanız düğün fotoğrafı çekim tarihi için randevu almanız demektir. Dış mekan ve düğün hikayesi erken rezervasyon fırsatları için tıklayınız. Rezervasyon yaptırmak için düğün fotoğraf çekimi paketi ücretinin yarısını rezervasyon esnasında ödeyerek rezervasyon yaptırmış olursunuz.

Düğün fotoğrafı çekim paketleri için tıklayınız.

Sözleşmeler, Tüm fotoğraf çekimleri için bir sözleşme yapıyoruz. Çiftlerimizin tüketici haklarını korumak ve organizasyonun garantisini sağlamak amacıyla taraf güvenliğini en üst düzeyde tutmak için yapmış olduğumuz bir organizasyon düğün fotoğraf çekimi sözleşmesidir.

Hangi şehirlere geliyorsunuz?

82 ilimize birden fotoğraf çekimlerine gidemiyoruz ne yazık ki… Şu an için Marmara Bölgesi başta olmak üzere Kocaeli, Ankara, İzmir(Alaçatı), Bursa, Bodrum, Antalya, Çanakkale (Bozcaada, Gökçeada) illerimizde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Konaklama ve ulaşım

İstanbul’da ki fotoğraf çekimlerimizden tek farkı ulaşım ve mekan olan fotoğraf çekimi için Gelin Hanım’ın veya Damat Bey’in rezervasyon sırasında vermiş olduğu adrese tarifinizle biz kendimiz geliyoruz. Organizasyon planınızın güzergahında oluyorsak eğer sizinle ortak bir noktada buluşarak çekim mekanına doğru size eşlik ediyoruz. Tüm şehirler için ulaşım ücreti farklılık göstermektedir. Paket fiyatlarına şehir dışı ulaşım ücretleri dahil edilmemiştir. Ücretler için bizimle iletişime geçebilirisiniz.
Dış mekan düğün fotoğraf çekimi ve düğün hikayesi fotoğraf çekimleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Leave a Reply