Bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü Pazar gününe denk geliyor ve sevgilinize 14 Şubat’ta yapacağınız sürprizi daha keyifli hala getirecek bir fırsat daha benden olsun istedim. Yapacağınız sürpriz organizasyonunuzda fotoğraf çekilmek olmazsa olmazlar arasındadır. Çok fazla lafı dolandırmadan konunun sadedine yani uzmanı olduğum fotoğraf çekimlerini ve fotoğraf çekim tarzlarından bahsetmek istiyorum.

Sevgiliniz için bir sürpriz hazırladınız; sürprizin gerçekleşeceği anda veya sevgilinizle birlikte hiç romantizm yüklü fotoğraflarınız yok ise artık 14 Şubat’tan sonra birbirinden harika, eğlenceli, romantik ve bi o kadarda profesyonel fotoğraflarınız olacak.

İstanbul’un herhangi bir yerinde olun veya ben Sarıyer’de, Adalar’da, Ortaköy’de, Yıldız Parkı’nda, Beylerbeyi’nde fotoğraf çekilmek istiyorum diyorsanız sizin için çok güzel bir fotoğraf paketi yaptım. 30 dakikadan, 1 saatte kadar dilediğiniz süredeki fotoğraf çekim paketini seçebilirsiniz.

İstanbul dışında mı olacağız dediniz? Durun durun panik yapmayın hemen. İstanbul dışında fotoğraf çekilmek fotoğraflarınıza ayrı bir güzellik ve detay katacaktır. Mesela Şile, Ağva gibi yerlerimizde fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz. Bunun için size ayrı bir paket oluşturdum. Ancak şunu üzülerek söylemeliyim ki bu fırsatımızda İstanbul dışı sadece Şile ve Ağva’ya gelebileceğim.

Fotoğraf çekimlerimden biraz bahsetmem gerekirse eğer; öncelikle her zaman ki gibi çiftleri sıkmadan, zorlamadan, yormadan(bu seferlik), orta zamanlı bir fotoğraf çekimi yapacağım. Tüm fotoğraflarınızın hepsini orjinal fotoğraflar ve rötuşlu fotoğraflarınızı dijital ortamda DVD veya USB bellek ile hatta cloud internet teknolojisiyle benden temin edebileceksiniz. Şimdi artık tek yapmanız gereken şey paketleri ve fiyatları incelemek. Organizasyonunuza göre paketleri özelleştirebilirsiniz dolayısıyla bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İşte Hayali Kareler’den 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirim paketi!

Yaza da düğün mü var? O halde diğer düğün fotoğraf çekim paketlerini incelemek isterseniz tıklayın.

One Comment

  • Davut Şahin dedi ki:

    Fiyatlar uygun aslında, istanbul gibi bir yerde böyle uygun bir paket bulmak zor, almak isteyenlere tavsiye ederim.

Leave a Reply