Öncelikle şunu söylemeliyim ki uzun süredir bu fırsatın planlamasını yaptım. Evlenecek çiftlerin düğün fotoğraf çekimleri için kampanyanın çok daha ötesinde bir fırsatla yeni çiftleri bekliyor olacağım. Dış mekan düğün fotoğraf çekiminden, düğün hikayesi fotoğraf çekimine ve düğün trash fotoğraf çekimlerinde geçerli %15 indirim davetiyesini İstanbul’da bulunan bazı taksilerin içerisinde göreceksiniz. %15 indirim demek 950,00 TL’ye çekilen dış mekan düğün fotoğraf çekimini %15 indirimle 800,00 TL’ye sahip olabileceksiniz.

Dış mekan düğün fotoğraf çekimi, düğün hikayesi fotoğraf çekimi ve trash fotoğraf çekimi paketlerini görmek için tıklayınız.

Kampanyanın ötesinde olan bu fırsatı açıklıyorum hazır olun! 🙂

İstanbul’da bulunan seçilmiş taksilere bir davetiye bıraktık. Tüm Fotoğraf Çekimlerinde Geçerli %30 – %25 – %15 İNDİRİM kuponları bulunuyor.Tam tamına 50 adet ücretsiz düğün fotoğraf çekim davetiyesi, 50 adet %30 indirim davetiyesi, 100 adet %25 indirim davetiyesi, 100 adet %15 indirim davetiyesi toplamda 300 adet indirim davetiyesi bulunmaktadır. Davetiyelerde ki bu kuponları alıp bize getirdiğiniz takdirde anında düğün fotoğraf çekimi rezervasyonunuzu yapmış olacağız. Bana buradan ulaşabilirsiniz.

– Reklam Alanı –– Reklam Alanı –

Leave a Reply