Genel

En ilginç düğün fotoğrafları

By 30 Aralık 2014 No Comments

Artık düğün fotoğraf çekimlerinde sıradışı, modern ve fotoğrafçının hayal gücü çok önemli rol oynamaktadır. Bizimle görüşme yapan her çiftimize birer konsept tasarlayıp gelin ve damadın ortak noktalarını buluyoruz. Toplantımızda hobilerimizden, mesleğimizden, sevdiğimiz filmlerden konuşarak bir çizgi yakalayıp onların nasıl bir konseptte fotoğraf çekilmesi gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatıyorum.

Bu konuda çiftlerimize biraz örnek vererek toplantılarımıza gelmeden kendilerince özgün fikirler edinebilmeleri için bugüne kadar ayarladığımız konseptler ve fotoğraf çekimlerini size ufacıcık anlatacağım.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray Taraftar Düğün Fotoğraf Çekimi

En heyecanlı, en rekabetli, en çok çarpıcı şüphesiz ki bu taraftar fotoğraf çekimi. Stadlarda, halı sahalarda, salonlarda konsepte uygun mekanlarda bir fotoğraf çekimi oldukça zevklidir.

– Reklam Alanı –– Reklam Alanı –

Düğün Fotoğraf Çekiminde Fenerbahçeli Çiftlere %10 İNDİRİM!Görmek için tıklayınız.

Deniz Kenarı Kumsalda Düğün Fotoğraf Çekimi

Romantizmi yaşatacak ama bi o kadar da emek isteyen bir kumsalda düğün fotoğraf çekimi. Günümüzde çok popüler oldu biz düğün fotoğrafçılarının sayesinde. Böylesine bir konsept ile fotoğraf çekimi için İzmir(Alaçatı,Çeşme,Urla), İstanbul(Adalar, Kilyos, Küçükçekmece, Şile),

Trash Day, Dış Mekan Fotoğraf ÇekimleriGörmek için tıklayınız.

Başlık

Metin

Leave a Reply