Birden fazla yerde dış mekan çekimi nedir?

Normalde düğün fotoğraf çekimlerimiz bir mekanda gerçekleşiyor. Ama bu bir özel çekim olduğu için birden fazla mekanda çekim yapacağız. Nasıl mı? Sizinle Sarıyer’de buluştuğumuzu varsayalım burada sahilde İstanbul Boğazının eşsiz güzel manzarasıyla çekimlere başlıyoruz. Ardından asıl dış mekan çekimi yapacağımız yere gidiyoruz. buradan dilediğiniz kadar zaman geçirdikten sonra gün batımıyla uyumlu mekanlarda fotoğraflarınızı çekmeye devam ediyoruz. Bu arada ulşaım esnasında oturmuyoruz habire durup fotoğraf çekiyoruz 🙂 İnanmayacaksınız ama bu yaklaşık olarak 4.000’e yakın evet 4.000 adet fotoğraf çekiyoruz. 4.000 dedik ama fotoğraf sınırı yok bizim çekimlerimizde.

Pekii, hangi mekanlarda çekeceğiz?

Genelde çiftlerin en büyük sorunu bu sorudur. Nerede/Nerelerde çekeceğiz. Hiç korkmanıza gerek yok bizim İstanbul’da fotoğraf çekmediğimiz yer kalmadı. Biz size rehber oluyoruz. Birlikte karar verdiğimiz mekanlara birlikte gidip çılgınlar gibi fotoğraf çekiyoruz.

Biz İstanbul’da değiliz ne yapacağız?

Bu çok kolay ve basit bir sorun, hiç merak etmeyin. İstanbul dışında İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne, Sakarya, Kocaeli illerimizde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimizde cüzi bi miktar ücret alıyoruz.

Eee, bu çekim kaç saat sürüyor?

Çekime öğleden sonra 13:00-14:00 gibi başlıyoruz. Ta ki gün batana kadar durmadan fotoğraf çekiyoruz. Yani akşam 18:00-19:00’a kadar çekim yapıyoruz.

– Reklam Alanı –– Reklam Alanı –

Çekimlerde kaç adet fotoğrafımız oluyor?

Biz minimum 1.000 adet ile kendimizi şartlamış bulunuyoruz. Ama yetmez biz çekimden zevk almak ve size keyifli bir çekim yapabilmemiz için minimum 3.000 adet fotoğraf çekmemiz lazım 🙂

Albüm paketleri nedir?

Tüm çiftlerimize standart olarak sade, modern, şık bir albüm veriyoruz. Bu konuda müthiş iddaalıyız çünkü albümlerimiz baktırdıkça baktırıyor ve henüz evlenmemiş çiftleri adeta kıskandırıyor.

  • Gelin Albümü (30x60cm | Panoramik Albüm | Kristal Kapak | 20 Sayfa)
  • 2 Aile Albümü
  • 1 Poster (50x70cm)
  • FULL Foto USB Bellek

Bu albümün her aşamasında sizinle birlikte fikirlerinizi alarak tasarımları birlikte gerçekleştiriyoruz. Siz ta ki “Evet baskıya uygundur!” diyene kadar asla basım işlemini gerçekleştirmiyoruz. Bu albümün içerisinde büyük fotoğraflarla küçük fotoğraflarla ortalama 50-55 adet fotoğraf bulunuyor.

Düğün albümüne göz atmak için tıklayınız.

Fotoğraflarımızı ne zaman alacağız?

Dilerseniz fotoğraf çekiminin ertesi günü sadece orjinal fotoğraflarınızı belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderim gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca merakınızı biraz giderebilmeniz için 1/7 gün içerisinde size 5-10 tane size rötuşlanmış fotoğraflarınızı mail aracılığı ile size gönderiyoruz.

Tüm fotoğrafları veriyor musunuz?

Şöyle söyleyelim arşivimizde bulunan tüm fotoğrafları yüksek çözünürlükte size USB bellek ile veriyoruz. Dilerseniz San Francisco’da, dilerseniz Sivas’ta billboard boyutuna kadar sıkıntı yaşamadan bastırabilirsiniz.

Bu çekimin ücreti nedir?

Öğleden sonra başlayan birden fazla dış mekan fotorğaf çekimi, 18:00’da son bularak 1,750 TL’dir. Düğün tarihinize ve düğün fotoğraf çekimi tarihinize +45 günden fazla zaman var ise %5 indirim fırsatını ve ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİMİ yaptığımı unutmayın! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düğün fotoğraf çekimi, nişan fotoğraf çekimi ve save the date fotoğraf çekimi paketleri fiyatları için tıklayın.

Ne zamana kadar geçerli?

Bu çekimimizde bir süre kısıtlaması yada fiyat artışı söz konusu değildir.

Biz karar verdik sizinle çalışacağız, ne yapmamız gerekiyor?

Hemen bilgihayalikereler.com veya 0541 437 36 86

2 Comments

Leave a Reply