Dış Mekan Çekimleri,

Birlikte karar verdiğimiz mekanlara giderek yaklaşık 150 dakika sürecek bir şekilde doğal bir konsept ile fotoğraf çekimimizi gerçekleştiriyoruz. Bu süre zarfında şu kadar fotoğraf çekiliyor diye net bir rakam vermek doğru olmaz. Çünkü önemli olan mekandaki güzel yerlerde doğru açılarda mükemmel fotoğrafı çekmek daha önemlidir. 150 dakika ile ayrılan süre içerisinde fotoğraf sınırlaması da söz konusu değildir. Ben o kareyi çekene kadar, çiftlerimiz kameraya istediği gibi poz vermeye devam eder. Durum böyle olunca tabi ortalama 1000’e yakın kare ortaya çıkıyor. Daha sonra çekilen tüm fotoğrafları inceleyerek en güzellerini rötuşlama işlemlerine başlıyoruz. Gelin albümünün içerisinde ortalama 55/60 adet fotoğrafınız bulunuyor. Tüm fotoğrafların içerisinde bulunduğu orjinal fotoğraflarınız, rötuşlu fotoğraflarınız, albüm tasarımınızın görsellerini yüksek çözünürlükte size bir DVD ile teslim ediyoruz. Yani sizin adınıza bizim arşivimizde ne kadar fotoğraf varsa bir kopyasını size veriyoruz.

– Reklam Alanı –– Reklam Alanı –

Düğün Hikayesi Çekimleri,

Gelin ve damadın hazırlık aşaması ile başlıyor. Kuaförde makyajımız, saç modelimiz ve traş olunurken tüm önemli anlarda detay çekimler yapıyoruz. Tabi sadece fotoğraf çekimiyle kalmıyor ara ara 2-3 dk video görüntüleri alıyoruz. Ardından 150-200 dakika sürecek dış mekan çekimimize geçiyoruz. Hemen sonrasında gelin çıkarma törenimiz oluyorsa burada fotoğraf/video çekimimizi gerçekleştirdikten sonra birlikte organizasyon mekanında nikah töreninde bulunarak final sahnemizide çekerek çekimimizi sonlandırıyoruz. Düğün hikayesi çekimlerinde min. 4.000’e yakın fotoğraf çekiliyor. Tüm bu fotoğrafları DVD ile size ertesi gün teslim alabiliyorsunuz. Video çekimlerinde hareketli kamera kullanıldığı için video çekildiği belli olmadan çok doğal sahneler elde ediyoruz.

Trash Çekimler (Trash The Dress),

Yoğun geçen bir düğün organizasyonunuzun ardından bir de trash çekim gerçekleştiriyoruz. Nedir bu “Trash Çekim (Trash The Dress)” derseniz eğer; adı biraz karmaşık gelse de aslında hiç öyle olmayan bir gelin ve damat için düğün fotoğraf çekimi konseptidir. Düğününüz olup bittikten sonra ister balayı tatilinizden sonra isterseniz düğünden bir kaç gün sonra bungee jumping yapan, çimlerde yuvarlanan, su kayağı yapan, paintball sahasında savaşan, ıslanmaktan ve kirlenmekten korkmayan bir çift olabilirsiniz. Sakin geçen klasik düğün çekimlerinin aksine, yüksek tempolu ve çok heyecanlı geçen trash day çekimleri; eğlenceli düğün fotoğrafları yakalamanın en iyi yoludur! 🙂

Ortalama olarak bu çekimler Maltepe’de ki Düğün Fotoğrafı Atölyesi’nde konseptimize karar vererek çekimlerde karar kılıyoruz. Süresi tamamen çiftlerin isteklerine göre değişen bu “Trash Çekim (Trash The Dress)” için biz 200 dakikalık bir çekim gerçekleştiriyoruz. Unutmayın bu fotoğraf çekimi konseptinde sınır YOK! Sıkıntı YOK! Stres YOK! Heyecan YOK! Bol eğlence VAR! Kahkaha VAR! Zevk VAR! Makara VAR!

Save The Date Çekimler (Nişanlanıyoruz),

Hayatınızda en önemli anlardan bir parçası olacak olan bugün dünya evine giden yolda ilk adımı attığınız zaman bir fotoğraf çekimi yapıyoruz. “Save The Date Çekimler (Nişanlanıyoruz)” çekiminin sonucunda ortaya çıkan birbirinden güzel fotoğrafları davetiyelerinizde, barkovizyon gösterimlerinizde veya e-kart online davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. Ortalama 150 dakika sürecek olan bu çekimin konseptine ve fotoğraf çekim mekanına birlikte karar size bu konuda rehberlik yapıyoruz. Save The Date Çekimler (Nişanlanıyoruz) fotoğraf çekimlerinde giyim modasına önem vererek çiftlerimizin kıyafetlerinin sade, minimalist olmasıyla birlikte duygusal bir fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.

Tüm fotoğraf çekimlerinden hemen sonra;

  • Dilerseniz fotoğraf çekiminin ertesi günü sadece orjinal fotoğraflarınızı belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderim gerçekleştirebiliyoruz.
  • Ayrıca merakınızı biraz giderebilimeniz için 1/7 gün içerisinde size 5-10 tane size rötuşlanmış fotoğraflarınızı mail aracılığı ile size gönderiyoruz.

Hayali Kareler Fotoğrafçılık’tan Özel Gelin Albümü

  • Gelin Albümü (30x60cm | Panoramik Albüm | Kristal Kapak | 20 Sayfa)
  • 2 Aile Albümü
  • 1 Poster (50x70cm)
  • Full Foto USB Bellek

Tüm fotoğraf çekimlerine ve albüm detayları fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm soruları buradaki formu doldurarak çekinmeden bize yazabilirsiniz.

Düğün fotoğraf çekiminde Maximum Kart sahiplerine özel fırsatları görmek için tıklayınız.

Leave a Reply