Bu yıl onlar çiftin fotoğraflarını çekerek en mutlu anlarında onlarda birlikte olduk. Her çekim birbirinden güzel ve eğlenceli oldu. Her düğün fotoğraf çekiminde kendime ve kendimize bir yenilik daha ekleyerek kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye de devam edeceğiz.

Şüphesiz ki düğün fotoğraf çekiminde en büyük referansımız düğün fotoğraflarını çektiğimiz çiftlerdir. Bu yüzden fotoğraf çekimlerimizi bir adım öteye taşımak adına 2015 yılına şimdiden rezervasyon alarak referanslarımızı güçlendirmek ve çok daha iyi fotoğraflar çekebilmek için çiftlerimizin düğün gününü planlamasını profesyonel bir fotoğrafçı olarak tecrübelerimizi paylaşmak istiyoruz. Kimi zaman düğün gününü değiştiriyoruz, kimi zaman düğün fotoğraf çekimi konseptini defalarca güncelliyoruz. İşte bana en çok keyif veren şey de gelin ve damatlarımla birlikte düğün fotoğraf çekiminin konseptini belirlemek. Benim her zaman söylediğim gibi her gelin ve damat adayı ömründe bir kere evlenirken ben her hafta bazense hafta 2-3 kez evleniyorum. Bildiklerimi gelin ve damat adayı olan müşterilerimle paylaşmak ise herkesin işini kolaylaştırıyor.

Erken rezervasyon dedim, bu indirim ve fırsat artık her zaman geçerli olan süresiz bir jest kampanyasıdır gelin ve damat adayı çiftler için. Öncelikle düğün gününüzü aldığınız gün bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın! Nikah gününü aldığınızdan sonraki her adımı biliyor ve tahmin ediyorum. 🙂

Bizde bir düğün fotoğrafçısı olarak; erken rezervasyon yaptıran çiftlerimize dış mekan düğün fotoğraf çekiminde %5 İNDİRİM, düğün hikayesi çekimi paketlerinde %10 İNDİRİM yapıyoruz. Tabi erken rezervasyon dediğimiz için bir fırsat daha eklemek gerektiğini ekip olarak düşündük ve bunca zaman fotoğraf çekimlerimizden edindiğimiz tecrübelere dayanarak sizlerin o gün çok çok heyecanlı olacağınız ve bir de fotoğraf çekimlerinde kameralar karşısında bir tedirgin olacağınızı düşündüğünüz için prova çekimi yapmaya karar verdik. Aslında “Save The Date” olarak adlandırılan bu fotoğraf çekimini biz Türkçe’ye “Prova Çekimi” olarak adlandırdık.

Ücretsiz Düğün Provası Çekimi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Prova çekimlerimiz gelin ve damatlarımızla birlikte düğün konseptimize yakın bir çekim veya çok daha farklı bir çekimle gerçekleştiriyoruz. Bu fırsatları kaçırmamak için bir an önce rezervasyon yaptırmalısınız ki hemen düğün fotoğraf konseptinize birlikte karar verelim.

Bana buradaki formu doldurarak veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

*Organizasyon tarihinden 45 gün öncesi için erken rezervasyon geçerli olup ön ödeme yapılması gerekmektedir. Ön ödeme yapılmamış hesaplar dikkate alınmaz.

Leave a Reply